Zahradni betonová dekorace - Trio Mnichů

Značka: Pierre design
590 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Trio kouzelných mnichů - nevidím, neslyším, nemluvím.

Betonové soušky mnichů, z nichž jeden si zakrývá oči, druhý uši a třetí ústa.

Vyrobeno z velmi kvalitního mrazuvzdorného betonu.

Může být celoročně venku.

Díky tomu, že jsou sošky vysoce odolné proti vnějším vlivům, budou ve vaší zahradě vypadat skvěle i po mnoha letech.

Detailní informace

S námi je to bez starostí. Koukněte na zákaznické výhody.
Garance Mrazuvzdornosti
Bleskurychlé reklamace

Detailní popis produktu

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

Trio mnichů

Trio kouzelných mnichů - nevidím, neslyším, nemluvím. Soušky mnichů, z nichž jeden si zakrývá oči, druhý uši a třetí ústa. Perfektní dárek pro všechny, kteří mají v oblibě buddhistické učení, japonské zahrady nebo Feng Shui. Ale vzhledem ke gestům můžete sošky pojmout i jako dárek pro pobavení :)

Trio Mnichů

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 9,5 cm - šířka: 6,5 / 7 / 7,5 cm - hloubka: 4,5 cm

  • Váha: 0,3 kg

  • Barva: šedozelená patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům 

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

betonové sošky výroba soška dárek

 

Buddha - symbol moudrosti, míru a osvícení

Buddha, neboli Siddhártha Gautama, byl zakladatelem buddhismu, duchovní tradice, která se vyznačuje učením o osvobození od utrpení a dosažení nirvány, stavu absolutního štěstí a osvobození od koloběhu znovuzrození.

Buddha se narodil v Indii přibližně před 2500 lety a byl synem krále. V dospělosti opustil své pohodlné životní podmínky a začal hledat duchovní cestu, která by vedla k osvobození od utrpení. Po mnoha letech meditace a hledání dosáhl stavu osvícení a stal se Buddhou, což znamená "ten, kdo dosáhl probuzení".

Buddha učil osmikrokovou stezku, která vede k osvobození od utrpení a dosažení nirvány. Tato stezka zahrnuje správné porozumění, úmysly, řeč, jednání, povolání, úsilí, pozornost a meditaci. Buddhovo učení zdůrazňuje vnitřní transformaci a ovládání mysli, aby se dosáhlo osvobození od utrpení a dosažení stavu štěstí a míru.

lotus-foto

Buddha zůstává významnou postavou v mnoha zemích, kde se buddhismus praktikuje, a jeho učení ovlivňuje mnoho lidí po celém světě.

Centrálním prvkem Buddhovy filozofie je odstranění utrpení a dosažení stavu štěstí a míru. K tomu Buddha navrhl osmikrokovou stezku, která zahrnuje správné porozumění, úmysly, řeč, jednání, povolání, úsilí, pozornost a meditaci.

Buddhistická meditace, kterou lze provádět s různými metodami a technikami, může pomoci jednotlivcům zklidnit mysl, zlepšit pozornost a soustředění a snížit úzkost a stres. Díky praxi meditace a vnitřnímu klidu, který Buddha předkládá, může buddhistická filozofie přinést lidem pocit míru, pohody a klidu v duši.

Je však důležité si uvědomit, že duchovní praxe, jako je buddhismus, mohou být pro každého jiné a co funguje pro jednu osobu, nemusí fungovat pro druhou. Každý jedinec má svůj vlastní přístup k duchovnosti a nalézání životní pohody a klidu v duši.

voda-foto

Doplňkové parametry

Kategorie: Orientální
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg