Novinka

Zahradní betonová dekorace Veverka s oříškem

Roztomilá betonová veverka držící oříšek.

Krásná a originální zahradní betonová dekorace.

Je vyrobena z kvalitního betonu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a mrazuvzdorný.

Soška je opatřena tenkým podstavcem pro větší stabilitu. Je pevnou součástí veverky.

 

Rozměry: V: 20 cm - Š: 10 cm - H: 15 cm


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 2.10.2023
440 Kč
Kategorie: Ostatní zvířátka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4 kg
 

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

Veverka s oříškem

Roztomilá veverka držící oříšek v pacičce.

Vevrka je ideální volbou, pokud chcete trvalou a bezstarostnou dekoraci do vaší zahrádky. Její pevnou součástí je i malý podstavec pro větší stabilitu. Veverka je dostatečně velká, aby zaujala vaši pozornost, ale zároveň působí velice decentně. Váha 3 kg ještě podporuje její stabilitu.

fotor_2023-4-23_21_59_16

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 20 cm - šířka: 10 cm - hloubka: 15 cm

  • Váha: 3 kg

  • Barva: černá patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

bonusy

 

Roztomilé a šikovné veverky

Veverky jsou malé, rychlé a ohromně inteligentní. Obývají lesy, zahrady a parky po celém světě. Jsou obecně dobře známy díky svému nezaměnitelnému vzhledu, dlouhým chvostům a neuvěřitelnému skoku. Ale co dělá veverky tak zajímavé?

Za prvé, veverky jsou velmi zručné a obratné. Dokážou skákat na velké vzdálenosti, šplhat po stromech a dokonce i běhat po vodě. Jsou také schopné se rychle přizpůsobit novým podmínkám a okolnostem, což je velmi užitečné, když hledají potravu nebo se brání před predátory.

Za druhé, veverky jsou velmi učenlivé a mají schopnost si pamatovat, kde si uložily potravu, aby se k ní mohly vrátit později. Také se dokážou dobře přizpůsobit životu v městském prostředí, kde se staly oblíbenými zvířaty pro svou zvídavost a šikovnost.

veverka-foto

Veverky jsou také významné v mnoha kulturách po celém světě. V některých kulturách jsou vnímány jako symbolem rychlosti, obratnosti a mravní integrity. V jiných kulturách jsou spojovány se zlatem, protože se věří, že veverky sbírají a ukládají zlato. V mnoha pohádkách a pověstech jsou popisovány jako chytré postavy, které pomáhají hrdinům splnit jejich úkoly. 

Lidé mají rádi veverky kvůli jejich roztomilému vzhledu a chování. Jsou oblíbeným zvířetem v zahradách a parcích, kde se rády krmí z ruky a divákům nabízejí nezapomenutelné pohledy na své skoky a šplhání. A jsou oblíbené i mezi dětmi.