Zahradní betonová dekorace Anděl - na kouli

Ať už hledáte dokonalý prvek pro svůj zahradní koutek nebo chcete dát dárek někomu blízkému, betonový anděl je skvělou volbou.

Přineste si do své zahrady kus nebe a užijte si klidnou a harmonickou atmosféru.

Anděl je vyroben z kvalitního nemrznoucího betonu.  

Soška je vysoce odolná proti vnějším vlivům.

Může být celoročně venku.

 

Betonový anděl odpočívající na kouli potěší nejednoho sběratele andělíčků.

Vhodné jako zahradní či hřbitovní dekorace.


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 12.6.2023
950 Kč
Kategorie: Andělé
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
 

MRAZUVZDORNÁ Zahradní BETONOVÁ DEKORACE

Anděl na kouli

Betonový anděl odpočívající na kouli potěší nejednoho sběratele andělíčků.

Vhodné jako zahradní či hřbitovní dekorace.

WhatsApp Image 2022-10-06 at 12.30.04

  

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 36 cm, šířka: 19 cm, hloubka: 17 cm

  • Váha: 10 kg

  • Barva: šedozelená patina

  • Dokonale mrazuvzdorný.

  • Může být celoročně venku. Nehrozí žádné poškození počasím.

 

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

betonové sošky výroba soška dárek

 

Andělé - ochránci a průvodci na naší cestě životem

V mnoha náboženstvích a duchovních tradicích jsou andělé vnímáni jako ochránci, kteří mohou pomoci lidem v jejich životě. Věří se, že andělé mohou pomáhat překonávat obtíže a přinášet pocit klidu, pohody, naděje i útěchu trpícím.

Hovoří se o nich také jako o duchovních bytostech, které jsou obvykle spojovány s božským poselstvím, ochranou, strážci a průvodci. V křesťanství jsou andělé vnímáni jako nehmotní duchové, kteří jsou stvořeni Bohem a pomáhají lidem v jejich životě. V islámu jsou andělé také duchovní bytosti, které plní různé úkoly na příkaz Boha. V judaismu a v mnoha jiných náboženstvích a kulturách jsou andělé také vnímáni jako poslové boží, kteří přinášejí zprávy a pomáhají lidem.

andel

Andělé jsou často zobrazeni s křídly a aureolami, což je symbol ochrany a posvátnosti. V mnoha kulturách jsou andělé také spojováni s určitými barvami, zvířaty, vůněmi a rostlinami.