Zahradní betonová dekorace Andílek - sedící

Značka: Pierre design
255 Kč –15 %
WEB 23
255 Kč –15 % 215 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Ať už hledáte dokonalý prvek pro svůj zahradní koutek nebo chcete dát dárek někomu blízkému, betonový andílek je skvělou volbou.

Přineste si do své zahrady kus nebe a užijte si klidnou a harmonickou atmosféru.

Betonový andílek, který usnul s hlavou na kolenech, je vyroben z kvalitního nemrznoucího betonu.  

Soška je vysoce odolná proti vnějším vlivům.

Může být celoročně venku. 

Rozměry: V: 14 cm - Š: 12,5 cm - H: 13 cm

 

Detailní informace

S námi je to bez starostí. Koukněte na zákaznické výhody.
Garance Mrazuvzdornosti
Bleskurychlé reklamace

Detailní popis produktu

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE 

Andílek sedící

Malý betonový andílek, který usnul s hlavou na kolenech.

Ať už hledáte dokonalý prvek pro svůj zahradní koutek nebo chcete dát dárek někomu blízkému, betonový andílek je skvělou volbou.

Přineste si do své zahrady kus nebe a užijte si klidnou a harmonickou atmosféru.

Andílek sedící

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 14 cm, šířka: 12,5 cm, hloubka: 13 cm

  • Váha: 1 kg

  • Barva: šedozelená patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům

 

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

betonové sošky výroba soška dárek

 

Andělé - ochránci a průvodci na naší cestě životem

V mnoha náboženstvích a duchovních tradicích jsou andělé vnímáni jako ochránci, kteří mohou pomoci lidem v jejich životě. Věří se, že andělé mohou pomáhat překonávat obtíže a přinášet pocit klidu, pohody, naděje i útěchu trpícím.

Hovoří se o nich také jako o duchovních bytostech, které jsou obvykle spojovány s božským poselstvím, ochranou, strážci a průvodci. V křesťanství jsou andělé vnímáni jako nehmotní duchové, kteří jsou stvořeni Bohem a pomáhají lidem v jejich životě. V islámu jsou andělé také duchovní bytosti, které plní různé úkoly na příkaz Boha. V judaismu a v mnoha jiných náboženstvích a kulturách jsou andělé také vnímáni jako poslové boží, kteří přinášejí zprávy a pomáhají lidem.

andel

Andělé jsou často zobrazeni s křídly a aureolami, což je symbol ochrany a posvátnosti. V mnoha kulturách jsou andělé také spojováni s určitými barvami, zvířaty, vůněmi a rostlinami. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Andělé
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg