Zahradní betonová dekorace - Malé ptačí pítko

  • 1 z 2

Roztomilé pítko pro ptáčky se dvěma malými žabkami přiláká spoustu ptáčků.

Snadno ho umístíte třeba na parapet.

Je vyrobeno z kvalitního nemrznoucího betonu.

Pítko je vysoce odolné proti vnějším vlivům, díky tomu bude ve vaší zahradě skvěle sloužit mnoho let.

Může být venku celoročně.

Rozměry: V: 7 cm - Š: 14 cm - D: 22 cm


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 12.6.2023
400 Kč
Kategorie: Květináče a pítka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
 

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

Malé ptačí pítko

Roztomilé pítko pro ptáčky se dvěma malými žabkami přiláká spoustu ptáčků. Snadno ho umístíte třeba na parapet.

Ptačí pítko malé

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 7 cm - šířka: 14 cm - délka: 22 cm

  • Váha: 0,3 kg

  • Barva: šedozelená patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům 

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

betonové sošky výroba soška dárek

 

Dejte do zahrady ptáčkům zdroj vody, odmění se vám svojí krásou

Ptačí pítka jsou skutečným pomocníkem nejen pro zahradu, ale i přírodu v okolí. Ptáci jsou neodmyslitelnou součástí naší přírody a prostředí, ve kterém žijeme. Většina městských oblastí má ale omezený přístup k přírodním zdrojům pitné vody, z které by mohli pít. Proto mohou ptáci trpět nedostatkem vody, zejména v období letních veder. Ale i v zimě může být pro ptáky obtížné najít dostatek vody.

sýkorka pítko-foto

Zahradní pítka jsou tedy velmi užitečné nejen během suchých období. Pítka ptáčkům zajistí potřebný zdroj vody pro hydrataci nebo koupel kdykoliv je přístup k vodě omezený. Ptačí pítka jsou navržena tak, aby poskytovala vodu v bezpečném a čistém prostředí.

Nejedná se však pouze o praktické řešení nedostatku vody, zahradní pítko je také krásným dekorativním prvkem. Naše pítko pro ptáky je vyrobeno z velmi kvalitního betonu a jeho design je navržen tak, aby se perfektně hodilo do každé zahrady. Zahradní pítka pro ptáky jsou vhodná jak pro menší, tak i pro větší zahrady.

Ptačí pítka mohou být také výborným způsobem, jak přilákat ptáky do vaší zahrady. Pítko do vaší zahrady přitáhne pestrou škálu druhů ptáků, kteří rádi zavítají k vodě. Budete tak mít možnost pozorovat je při koupání nebo pití z pítka. Váš domov tak naplní klid a harmonie, které jsou charakteristické pro přírodu.

sýkorka pítko-foto-2