Zahradní betonová dekorace - Malé ptačí pítko

Značka: Pierre design
400 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Roztomilé pítko pro ptáčky se dvěma malými žabkami přiláká spoustu ptáčků.

Snadno ho umístíte třeba na parapet.

Je vyrobeno z kvalitního nemrznoucího betonu.

Pítko je vysoce odolné proti vnějším vlivům, díky tomu bude ve vaší zahradě skvěle sloužit mnoho let.

Může být venku celoročně.

Rozměry: V: 7 cm - Š: 14 cm - D: 22 cm

Detailní informace

S námi je to bez starostí. Koukněte na zákaznické výhody.
Garance Mrazuvzdornosti
Bleskurychlé reklamace

Detailní popis produktu

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

Malé ptačí pítko

Roztomilé pítko pro ptáčky se dvěma malými žabkami přiláká spoustu ptáčků. Snadno ho umístíte třeba na parapet.

Ptačí pítko malé

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 7 cm - šířka: 14 cm - délka: 22 cm

  • Váha: 0,3 kg

  • Barva: šedozelená patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům 

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

betonové sošky výroba soška dárek

 

Dejte do zahrady ptáčkům zdroj vody, odmění se vám svojí krásou

Ptačí pítka jsou skutečným pomocníkem nejen pro zahradu, ale i přírodu v okolí. Ptáci jsou neodmyslitelnou součástí naší přírody a prostředí, ve kterém žijeme. Většina městských oblastí má ale omezený přístup k přírodním zdrojům pitné vody, z které by mohli pít. Proto mohou ptáci trpět nedostatkem vody, zejména v období letních veder. Ale i v zimě může být pro ptáky obtížné najít dostatek vody.

sýkorka pítko-foto

Zahradní pítka jsou tedy velmi užitečné nejen během suchých období. Pítka ptáčkům zajistí potřebný zdroj vody pro hydrataci nebo koupel kdykoliv je přístup k vodě omezený. Ptačí pítka jsou navržena tak, aby poskytovala vodu v bezpečném a čistém prostředí.

Nejedná se však pouze o praktické řešení nedostatku vody, zahradní pítko je také krásným dekorativním prvkem. Naše pítko pro ptáky je vyrobeno z velmi kvalitního betonu a jeho design je navržen tak, aby se perfektně hodilo do každé zahrady. Zahradní pítka pro ptáky jsou vhodná jak pro menší, tak i pro větší zahrady.

Ptačí pítka mohou být také výborným způsobem, jak přilákat ptáky do vaší zahrady. Pítko do vaší zahrady přitáhne pestrou škálu druhů ptáků, kteří rádi zavítají k vodě. Budete tak mít možnost pozorovat je při koupání nebo pití z pítka. Váš domov tak naplní klid a harmonie, které jsou charakteristické pro přírodu.

sýkorka pítko-foto-2

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Květináče a pítka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg