Zahradní betonová dekorace Malý šnek

Značka: Pierre design
530 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Betonový šnek v nadživotní velikosti, který se v trávě jen tak neschová.

Zkrášlete okolí vašeho domu nebo chaty krásnou dekorací. 

Soška odolá slunci, sněhu, mrazu, větru i dešti a zútulní každou zahrádku.

Může být venku celoročně.

 

Rozměry: V: 14 cm - Š: 24 cm - H: 10 cm

Detailní informace

Rodinná dílna Pierre design

Detailní popis produktu

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

Malý šnek

Betonový šnek v nadživotní velikosti, který se v trávě jen tak neschová.

Šnek malý

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 14 cm - šířka: 24 cm - hloubka: 10 cm

  • Váha: 1,5 kg

  • Barva: černá patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

bonusy

 

Co možná nevíte o šnecích

Šneci jsou rozšířeni po celém světě, včetně moří, sladkovodních a suchozemských oblastí. Většina šneků žije na suchu, ale někteří se vyskytují také v mokřadech a podobných prostředích.

šnek-foto

Symbolika šneků se liší v různých kulturách. V některých kulturách jsou považováni za symbol života a znovuzrození, zatímco v jiných jsou považováni za pomalé a neohrabané tvory. V některých kulturách se šnekům přisuzuje také schopnost komunikace s duchy a mrtvými.

Šneci jsou známí především svým pomalým pohybem. Jednou z nejvíce pozoruhodných vlastností šneků je jejich schopnost regenerace. Pokud se jim zlomí ulita nebo se jim ztratí část těla, dokážou tuto část obnovit. Šneci také mohou měnit své pohlaví.

Lidé mají šneky rádi z různých důvodů - pro někoho jsou zajímavým zdrojem potravy, zatímco pro jiné jsou oblíbeným domácím mazlíčkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní zvířátka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg