Zahradní betonová dekorace Odpočívající andělíček

Značka: Pierre design
415 Kč –18 %
Zahradní betonová dekorace Odpočívající andělíček
415 Kč –18 % 339 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Ať už hledáte dokonalý prvek pro svůj zahradní koutek nebo chcete dát dárek někomu blízkému, betonový andělíček je skvělou volbou.

Přineste si do své zahrady kus nebe a užijte si klidnou a harmonickou atmosféru.

Betonový andílek je vyroben z kvalitního nemrznoucího betonu.  

Soška je vysoce odolná proti vnějším vlivům.

Může být celoročně venku.

Vhodné také jako hřbitovní dekorace.

 

Rozměry: V: 10,5 cm - Š: 9,5 cm - D: 20 cm

Detailní informace

Rodinná dílna Pierre design

Detailní popis produktu

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE 

ODpočívající andělíček

Ať už hledáte dokonalý prvek pro svůj zahradní koutek nebo chcete dát dárek někomu blízkému, betonový andělíček je skvělou volbou.

Přineste si do své zahrady kus nebe a užijte si klidnou a harmonickou atmosféru.

Odpočívající betonový andílek je vhodný také jako hřbitovní dekorace nebo jako dárek pro sběratele.

 Odpočívající andělíček

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 10,5 cm, šířka: 9,5 cm, délka: 20 cm

  • Váha: 0,3 kg

  • Barva: šedozelená patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům

 

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

betonové sošky výroba soška dárek

 

Andělé - ochránci a průvodci na naší cestě životem

V mnoha náboženstvích a duchovních tradicích jsou andělé vnímáni jako ochránci, kteří mohou pomoci lidem v jejich životě. Věří se, že andělé mohou pomáhat překonávat obtíže a přinášet pocit klidu, pohody, naděje i útěchu trpícím.

Hovoří se o nich také jako o duchovních bytostech, které jsou obvykle spojovány s božským poselstvím, ochranou, strážci a průvodci. V křesťanství jsou andělé vnímáni jako nehmotní duchové, kteří jsou stvořeni Bohem a pomáhají lidem v jejich životě. V islámu jsou andělé také duchovní bytosti, které plní různé úkoly na příkaz Boha. V judaismu a v mnoha jiných náboženstvích a kulturách jsou andělé také vnímáni jako poslové boží, kteří přinášejí zprávy a pomáhají lidem.

andel

Andělé jsou často zobrazeni s křídly a aureolami, což je symbol ochrany a posvátnosti. V mnoha kulturách jsou andělé také spojováni s určitými barvami, zvířaty, vůněmi a rostlinami. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Andělé
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg