Zahradní betonová dekorace Ptáček

Značka: Pierre design
149 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Hledáte způsob, jak přivést do vaší zahrady nebo okolí domu to správné kouzlo a atmosféru?

Tento malý betonový ptáček je perfektní nejen jako zahradní dekorace, ale hodí se i na parapet nebo jako dárek pro štěstí. 

Vyrobeno z velmi kvalitního mrazuvzdorného betonu.

Náš betonový ptáček je odolný vůči povětrnostním podmínkám a bude vám dělat radost dlouhá léta.

Může být celoročně venku.

Rozměry: V: 6 cm - Š: 5,5 cm - H: 9 cm

Detailní informace

S námi je to bez starostí. Koukněte na zákaznické výhody.
Garance Mrazuvzdornosti
Bleskurychlé reklamace

Detailní popis produktu

Mrazuvzdorná betonová dekorace

Ptáček

 Tento malý betonový ptáček je perfektní nejen jako zahradní dekorace, ale hodí se i na parapet nebo jako dárek pro štěstí. 

Ptáček

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 6 cm - šířka: 5,5 cm - hloubka: 9 cm

  • Váha: 0,3 kg

  • Barva: šedozelená patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům 

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

bonusy

 

Ptáci - symbol svobody i života a rovnováhy v přírodě

Když se podíváte na ptáky, jak se krouží na obloze nebo zpívají své nádherné písně, jen těžko nebudete obdivovat jejich krásu a půvab. Ptáci jsou symbolem svobody a ducha a pro mnoho lidí představují spojení s přírodou a vnitřním klidem.

Ptáci jsou neodmyslitelnou součástí naší přírody a mají mnoho významných funkcí. Hrají klíčovou roli v rozšiřování semen a opylování květin, což umožňuje růst nových rostlin a zachování biodiverzity. Mnoho druhů ptáků také kontroluje počet škůdců a chrání zemědělské plodiny před škodlivými hmyzem. Proto socha ptáka představuje také symbol života a rovnováhy v přírodě.

pták-foto

Ptáci jsou fascinující tvorové, kteří nás okouzlují a inspirují svou krásou, půvabem a schopností létat. Jejich těla jsou vybavena křídly, která jim umožňují stoupat do výše, kroužit a plachtit na větru. Některé druhy ptáků jsou schopné uletět mnoha kilometrové vzdálenosti bez zastavení až do svého cíle. Právě jejich schopnost létat inspirovala lidstvo k vytvoření letadel a umožnila nám zkoumat tajemství nebeských oblastí.

Další pozoruhodnou vlastností ptáků je jejich zpěv. Mnoho druhů ptáků má krásný hlas a může zpívat komplikované písně, které slouží k vyhledání partnera nebo k obraně svého teritoria. Zpěv ptáků je inspirací pro hudebníky i básníky a dodává nám pocit klidu a míru.

pták-2-foto

Mnoho druhů ptáků je také úzce spjato s kulturou a dějinami lidstva. Od symboliky sov a sovích očí v antických civilizacích až po kánony krásy a symboliku pestrobarevných tukanů v jihoamerické kultuře. Ptáci jsou často zobrazováni v umění, například v ikonickém obrazu "Holubice míru" od Pabla Picassa. Takže nejen, že jsou ptáci důležitou součástí přírody, ale mají vliv na naše kultury.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ptáčci
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg