Zahradní betonová dekorace - Sedící koťátko "Kitty"

Tip
Značka: Pierre design
390 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Pořiďte své kočce nového kamaráda, sobě udělejte radost a ozdobte svoji zahradu.

Betonová kočka je věrohodnou kopií živého domácího mazlíčka.

Potěší vás i vaše děti, spoustu kolemjdoucích i návštěv.

Sedící koťátko "Kitty"

Detailní informace

Rodinná dílna Pierre design

Detailní popis produktu

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE 

Sedící koťátko "Kitty"

Nová soška ze série Koťátek krásně doplní vaši zahrádku, skalku, či okenní parapet.
456
Rozměry sošky:

Výška: 16,5 cm; Šířka: 9 cm; Váha: 1,7 kg

 

 • Barva: černá patina
 • Mrazuvzdorné
 • Odolné vůči povětrnostním vlivům

 
Podívejte se na produktové video:
Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

 

 

Co možná o kočce domácí nevíte…

Charakteristika

Kočka domácí je domestikovaná forma kočky plavé, která je již po tisíciletí průvodcem člověka. Má pružné a svalnaté tělo, dokonale přizpůsobené lovu, ostré drápy a zuby a vynikající zrak, sluch a čich. Kočka domácí vždy sloužila člověku jako lovec hlodavců, ale je to také úžasný společník a domácí mazlíček.
kočka-web

Povaha

Lidé si sice kočku domestikovali do domácího prostředí, ale stejně si kočky zachovaly něco ze své divoké povahy. Kočky jsou v domácím prostředí mírumilovné, přítulné a klidné, ale zvláště nečistokrevné kočky potřebují zažívat ve svém životě dobrodružství a lákají je toulky po okolí.

 

Tak jako u lidí, i kočky mohou být temperamentní, líné, nebojácné, náladové nebo ustrašené. Obecně lze ale říci, koťata a mladí jedinci jsou divočejší a hravější, dospělí jedinci klidnější a prospí až 16 hodin denně.

 

Tak jako každý člověk, tak každá kočka je jiná. Pokud od nás od lidí nepocítí zlobu a nepřátelství, tak jsou schopné si k člověku vytvořit citový vztah. Kočky jsou sice své, ale rozhodně nejsou nevděčné, a už vůbec ne falešné. Proto mnozí z nás kočky tak milujeme.


Péče o kočky

Pokud uvažujete, že si pořídíte kočku jako domácího mazlíčka, měli byste se předem na její příchod připravit a vyčlenit jí hezký koutek u Vás doma. Mějte na paměti, že kočce musíte zajistit spokojený život a láskyplnou péči. Co všechno byste měli zvážit, než si domů mazlíčka přinesete? 

 • rozmyslete si jaké upřednostňujete plemeno
 • pokud byste chtěli kočku na další chov - rozmyslete si pohlaví kočičky
 • nesmíte zapomenout na základní výbavu, kterou kočka potřebuje ke spokojenému životu - pelíšek, cestovní přepravka, strava, misky, hračky a škrabadlo, kočičí toaleta, pomůcky k péči…

 kočka 1- web

Zajímavosti

 

 • Předení

Kočičí předení je způsobeno jemnými vibracemi slizničních řas v hrtanu kočky pod hlasivkami. Lev, tygr a další velké kočkovité šelmy také předou, ale pouze při výdechu. Kočka domácí přede jak při výdechu, tak i při nádechu. Roztomilé je, že již malá koťátka pár dní po porodu dokáží příst!


Kočičí předení vyjadřuje spokojenost, ale také strach či nervozitu. Předení má hojivé účinky, díky vibracím se uvolňuje napětí, hojí rány a zlomeniny a kočka se celkově zklidňuje.

 

 • Kočka cítí zemětřesení

To, že se blíží zemětřesení nebo jiná přírodní katastrofa dají kočky vědět až 15 minut dopředu. Jsou totiž velmi citlivé na vibrace - je nervózní, ostražitá, a většinou uteče do nějakého úkrytu.

 

 • Spánek

Kočka je pořádný spáč, dokáže prospat až 16 hodin denně.

 

 • Majitelé koček jsou zdravější

Kočka má potvrzené pozitivní účinky na zdraví svého majitele i celé rodiny. Díky předení a hebkému kožíšku pomáhá odbourat stres, zklidnit, a dokonce zlepšit imunitu. To samozřejmě ovlivňuje zdraví celého těla, snižuje riziko vzniku infarktu a prodlužuje život. I samotné pozorování kočky, která spí nebo se zrovna čistí zlepšuje náladu a chuť do života.

 

 • Mozek kočky

Mozek koček je z 90 % stejný jako ten lidský. Obsahuje podobná emocionální centra jako mozek lidí. Kočky mají dokonce krátkodobou a dlouhodobou paměť jako člověk.

 

 •  Březost

Březost u kočky trvá přibližně 9 týdnů. Za rok může být kočka březí i dvakrát a porodit může 5 až 10 koťat. Že kočka čeká koťátka poznáte tak, že je přítulnější a začne více žrát. Naběhnou jí mléčné žlázy a může trpět i nevolností. Kromě toho, že přibere na váze, může být až mrzutá nebo naopak přehnaně přátelská.

Po narození váží koťátka 90–120 gramů. Jsou plně závislá na matce, protože nevidí a neslyší. Očička se jim otevírají po 5 dnech, sluch je vyvinutý až po dvou týdnech. Chodit začnou přibližně za 20 dní.

 

 • Věk

Dříve se kočky dožívaly 10 let, nyní to může být až 20! Kladným významem, který věku koček přilepšuje je také kastrace. Zajímavostí ohledně věku je však to, že za posledních sto let se délka života koček zdvojnásobila.

 

 • Má kočka city?

Ano samozřejmě! Kočka cítí širokou paletu emocí. Pociťuje strach, emoce i hněv. Tyto city jsou podstatné pro její přežití. Emoce koček samozřejmě z největší části ovlivňuje pohlaví a věk kočky. Starší kočky a kocouři více projevují smutek a hněv. Mladší kočky jsou naopak veselé a radostné. Kocouří jsou méně přecitlivělí a nedávají své city tolik najevo jako kočky.

Je prokázáno, že pokud je kočka spokojená, nemá potřebu se projevovat ničením nábytku. Potřebuje tedy, aby se jí majitel každý den věnoval a dopřál jí dostatek zábavy. Pak bude unavená a šťastná.

kočka2 web

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kočky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.7 kg