Zahradní betonová dekorace Sova - na kameni

Značka: Pierre design
1 099 Kč –13 %
Zahradní betonová dekorace Sova - na kameni
1 099 Kč –13 % 949 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Krásná betonová sova větší velikosti, vhodná do každé zahrady.

Může sloužit i jako plašič.

Je vyrobena z kvalitního nemrznoucího betonu. 

Tato soška je vysoce odolná proti vnějším vlivům a zútulní vaši zahradu na dlouhá léta.

Může být celoročně venku.

Rozměry: V: 39 cm - Š: 20 cm - H: 15 cm

Detailní informace

S námi je to bez starostí. Koukněte na zákaznické výhody.
Garance Mrazuvzdornosti
Bleskurychlé reklamace

Detailní popis produktu

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

Sova na kameni

Krásná betonová sova větší velikosti. Vhodná do každé zahrady. Může sloužit i jako plašič.

Sova na kameni

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 39 cm - šířka: 20 cm - hloubka: 15 cm

  • Váha: 13 kg

  • Barva: černá patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

bonusy

 

Sova - symbol moudrosti

Sovy jsou fascinující noční dravci, kteří se stali symbolem moudrosti a duchovnosti po celém světě. Tito okouzlující ptáci jsou známí pro své schopnosti lovit v tichosti a pro svůj ostrý zrak a sluch. Kromě svého biologického významu mají sovy také silný kulturní význam.

sova-2-foto

V mnoha kulturách jsou sovy spojovány s moudrostí a vzděláním, a to zejména díky jejich schopnosti dobře vidět i za špatných podmínek. Sovy jsou schopné lovit i za tmy a z velkých výšek, díky čemuž mohou být považovány za jakýsi symbol přehledu. Proto si sovu zvolilo mnoho univerzit a škol za svůj symbol.

Jsou to inteligentní a elegantní tvorové, kteří jsou schopni svou kořist ulovit v tichosti. Kromě toho jsou sovy obdivuhodné i svým vzhledem. Mají mohutná křídla, krátký a zakřivený zobák a velké oči, které jim umožňují vidět i v horších podmínkách. Jejich nezaměnitelný tvar a nádherné peří, v různých odstínech hnědé, šedé a bílé barvy, přitahují pozornost mnoha lidí a inspirují umělce i designéry. Proto se sovy staly také inspirací při tvorbě dekorací.

sova-foto

Sovy jsou velmi důležité pro ekosystémy, ve kterých žijí. Díky svému loveckému stylu pomáhají udržovat rovnováhu mezi druhovou populací, což ovlivňuje celou potravní síť. Například sovy se živí hlodavci, kteří by se jinak mohli přemnožit a poškodit rostlinstvo.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sovy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 13 kg