Zahradní betonová dekorace štěně Jezevčík

Tip
Značka: Pierre design
560 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Toto betonové štěně je skvělou volbou pro každého, kdo miluje psy. Je vyrobeno z kvalitního betonu a jeho detaily jsou neuvěřitelně přesné.

Mrazuvzdorná zahradní betonová dekorace v podobě roztomilého štěněte jezevčíka.

Soška je vysoce odolná proti vnějším vlivům a bude vypadat skvěle i po mnoha letech.

Může být celoročně venku.

 

Rozměry: V: 14 cm - Š: 8,5 cm - H: 15,5 cm

Detailní informace

Rodinná dílna Pierre design

Detailní popis produktu

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

štěně č.3

Betonové štěňátko jezevčík

Toto betonové štěně je skvělou volbou pro každého, kdo miluje psy. Je vyrobeno z kvalitního betonu a jeho detaily jsou neuvěřitelně přesné. Navíc se nemusíte bát o jeho zdraví a pohodu, protože toto štěně nevyžaduje neustálou péči a bude vypadat skvěle i po mnoha letech.

Štěně jezevčík

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 14 cm - šířka: 8,5 cm - hloubka: 15,5 cm

  • Váha: 0,5 kg

  • Barva: černá patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům

 

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

bonusy

 

Oddaný a inteligentní psí přítel

Psi jsou jedním z nejoblíbenějších domácích mazlíčků po celém světě. Tito chlupatí kamarádi jsou plní lásky, oddanosti a inteligence, což z nich dělá skvělé společníky pro lidi všech věkových kategorií.

Jednou z nejvýraznějších vlastností psů je jejich oddanost svým majitelům. Psi jsou velmi loajální zvířata a jsou ochotni pro své majitele udělat cokoliv. Další skvělou vlastností psů je jejich inteligence. Jsou velmi chytří a dokáží se učit rychle a efektivně. Díky tomu se zvládnou naučit i nejrůznější triky.

štěňátko-foto

Kromě oddanosti a inteligence jsou psi také velmi společenští a milí. Tato vlastnost z nich dělá skvělé společníky pro rodiny s dětmi a starší osoby. Ale jsou skvělým domácím mazlíčkem pro lidi všech věkových kategorií, i proto jsou velmi populární po celém světě. Psi jsou také často vnímáni jako ochránci svých majitelů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Psi
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg