Zahradní betonová dekorace Střední ptáček

Značka: Pierre design
425 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Hledáte kreativní a stylový způsob, jak ozdobit vaši zahradu, terasu nebo dokonce balkón? Betonová soška okamžitě dodá vaší zahradě nebo exteriéru to správné kouzlo a atmosféru.

Betonový okrasný pták se perfektně hodí např. k hlavnímu vchodu nebo na skalku.

Díky tomu, že je vyrobený z mrazuvzdorného betonu a odolný vůči povětrnostním podmínkám, vydrží vám dělat radost opravdu dlouho.

Může být celoročně venku.

Rozměry: V: 16,5 cm - Š: 20 cm - H: 11 cm

Detailní informace

S námi je to bez starostí. Koukněte na zákaznické výhody.
Garance Mrazuvzdornosti
Bleskurychlé reklamace

Detailní popis produktu

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

Střední ptáček

Hledáte kreativní a stylový způsob, jak ozdobit vaši zahradu, terasu nebo dokonce balkón? Betonová soška může okamžitě dodat vaší zahradě nebo exteriéru to správné kouzlo a atmosféru.

Betonový okrasný pták se perfektně hodí např. k hlavnímu vchodu nebo na skalku.

Střední ptáček

  

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 16,5 cm - šířka: 20 cm - hloubka: 11 cm

  • Váha: 2,5 kg

  • Barva: černá patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům 

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

bonusy 

Ptáci - symbol svobody i života a rovnováhy v přírodě

Když se podíváte na ptáky, jak se krouží na obloze nebo zpívají své nádherné písně, jen těžko nebudete obdivovat jejich krásu a půvab. Ptáci jsou symbolem svobody a ducha a pro mnoho lidí představují spojení s přírodou a vnitřním klidem.

Ptáci jsou neodmyslitelnou součástí naší přírody a mají mnoho významných funkcí. Hrají klíčovou roli v rozšiřování semen a opylování květin, což umožňuje růst nových rostlin a zachování biodiverzity. Mnoho druhů ptáků také kontroluje počet škůdců a chrání zemědělské plodiny před škodlivými hmyzem. Proto socha ptáka představuje také symbol života a rovnováhy v přírodě.

pták-foto

Ptáci jsou fascinující tvorové, kteří nás okouzlují a inspirují svou krásou, půvabem a schopností létat. Jejich těla jsou vybavena křídly, která jim umožňují stoupat do výše, kroužit a plachtit na větru. Některé druhy ptáků jsou schopné uletět mnoha kilometrové vzdálenosti bez zastavení až do svého cíle. Právě jejich schopnost létat inspirovala lidstvo k vytvoření letadel a umožnila nám zkoumat tajemství nebeských oblastí.

Další pozoruhodnou vlastností ptáků je jejich zpěv. Mnoho druhů ptáků má krásný hlas a může zpívat komplikované písně, které slouží k vyhledání partnera nebo k obraně svého teritoria. Zpěv ptáků je inspirací pro hudebníky i básníky a dodává nám pocit klidu a míru.

pták-2-foto

Mnoho druhů ptáků je také úzce spjato s kulturou a dějinami lidstva. Od symboliky sov a sovích očí v antických civilizacích až po kánony krásy a symboliku pestrobarevných tukanů v jihoamerické kultuře. Ptáci jsou často zobrazováni v umění, například v ikonickém obrazu "Holubice míru" od Pabla Picassa. Takže nejen, že jsou ptáci důležitou součástí přírody, ale mají vliv na naše kultury.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ptáčci
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.5 kg