Zahradní betonová dekorace Veverka

Značka: Pierre design
360 Kč –15 %
Zahradní betonová dekorace Veverka
360 Kč –15 % 305 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Veselá betonová veverka opírající se o šišku.

Krásná a originální zahradní betonová dekorace.

Je vyrobena z kvalitního betonu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a mrazuvzdorný.

 

Rozměry: V: 16 cm - Š: 14 cm - H: 8,5 cm

Detailní informace

S námi je to bez starostí. Koukněte na zákaznické výhody.
Garance Mrazuvzdornosti
Bleskurychlé reklamace

Detailní popis produktu

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

Veverka

Veselá betonová veverka opírající se o šišku.

Veverka

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 16 cm - šířka: 14 cm - hloubka: 8,5 cm

  • Váha: 0,5 kg

  • Barva: černá patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

bonusy

 

Roztomilé a šikovné veverky

Veverky jsou malé, rychlé a ohromně inteligentní. Obývají lesy, zahrady a parky po celém světě. Jsou obecně dobře známy díky svému nezaměnitelnému vzhledu, dlouhým chvostům a neuvěřitelnému skoku. Ale co dělá veverky tak zajímavé?

Za prvé, veverky jsou velmi zručné a obratné. Dokážou skákat na velké vzdálenosti, šplhat po stromech a dokonce i běhat po vodě. Jsou také schopné se rychle přizpůsobit novým podmínkám a okolnostem, což je velmi užitečné, když hledají potravu nebo se brání před predátory.

Za druhé, veverky jsou velmi učenlivé a mají schopnost si pamatovat, kde si uložily potravu, aby se k ní mohly vrátit později. Také se dokážou dobře přizpůsobit životu v městském prostředí, kde se staly oblíbenými zvířaty pro svou zvídavost a šikovnost.

veverka-foto

Veverky jsou také významné v mnoha kulturách po celém světě. V některých kulturách jsou vnímány jako symbolem rychlosti, obratnosti a mravní integrity. V jiných kulturách jsou spojovány se zlatem, protože se věří, že veverky sbírají a ukládají zlato. V mnoha pohádkách a pověstech jsou popisovány jako chytré postavy, které pomáhají hrdinům splnit jejich úkoly. 

Lidé mají rádi veverky kvůli jejich roztomilému vzhledu a chování. Jsou oblíbeným zvířetem v zahradách a parcích, kde se rády krmí z ruky a divákům nabízejí nezapomenutelné pohledy na své skoky a šplhání. A jsou oblíbené i mezi dětmi.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní zvířátka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg