Zahradní betonová dekorace Buddha na čajovou svíčku

Tip
Značka: Pierre design
255 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Malý betonový Buddha na čajovou svíčku, který navodí ve vaší zahradní pergole magickou atmosféru.

Buddha je symbolem příznivé energie a podle zásad feng-shui přináší do vašeho domova klid a mír.

Soška je vyrobená z velmi kvalitního mrazuvzdorného betonu.

Může být celoročně venku. 

Rozměry: V: 10 cm - Š: 7,5 cm - H: 7,5 cm

Detailní informace

S námi je to bez starostí. Koukněte na zákaznické výhody.
Garance Mrazuvzdornosti
Bleskurychlé reklamace

Detailní popis produktu

Mrazuvzdorná zahradní betonová dekorace

Buddha svícen na čajovou svíčku

Malý betonový Buddha na čajovou svíčku, který navodí ve vaší zahradní pergole magickou atmosféru.

Buddha na čajovou svíčku

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 10 cm - šířka: 7,5 cm - hloubka: 7,5 cm

  • Váha: 0,3 kg

  • Barva: šedozelená patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům 

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

betonové sošky výroba soška dárek

 

Buddha - symbol moudrosti, míru a osvícení

Buddha, neboli Siddhártha Gautama, byl zakladatelem buddhismu, duchovní tradice, která se vyznačuje učením o osvobození od utrpení a dosažení nirvány, stavu absolutního štěstí a osvobození od koloběhu znovuzrození.

Buddha se narodil v Indii přibližně před 2500 lety a byl synem krále. V dospělosti opustil své pohodlné životní podmínky a začal hledat duchovní cestu, která by vedla k osvobození od utrpení. Po mnoha letech meditace a hledání dosáhl stavu osvícení a stal se Buddhou, což znamená "ten, kdo dosáhl probuzení".

Buddha učil osmikrokovou stezku, která vede k osvobození od utrpení a dosažení nirvány. Tato stezka zahrnuje správné porozumění, úmysly, řeč, jednání, povolání, úsilí, pozornost a meditaci. Buddhovo učení zdůrazňuje vnitřní transformaci a ovládání mysli, aby se dosáhlo osvobození od utrpení a dosažení stavu štěstí a míru.

lotus-foto

Buddha zůstává významnou postavou v mnoha zemích, kde se buddhismus praktikuje, a jeho učení ovlivňuje mnoho lidí po celém světě.

Centrálním prvkem Buddhovy filozofie je odstranění utrpení a dosažení stavu štěstí a míru. K tomu Buddha navrhl osmikrokovou stezku, která zahrnuje správné porozumění, úmysly, řeč, jednání, povolání, úsilí, pozornost a meditaci.

Buddhistická meditace, kterou lze provádět s různými metodami a technikami, může pomoci jednotlivcům zklidnit mysl, zlepšit pozornost a soustředění a snížit úzkost a stres. Díky praxi meditace a vnitřnímu klidu, který Buddha předkládá, může buddhistická filozofie přinést lidem pocit míru, pohody a klidu v duši.

Je však důležité si uvědomit, že duchovní praxe, jako je buddhismus, mohou být pro každého jiné a co funguje pro jednu osobu, nemusí fungovat pro druhou. Každý jedinec má svůj vlastní přístup k duchovnosti a nalézání životní pohody a klidu v duši.

voda-foto

Doplňkové parametry

Kategorie: Orientální
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg