Novinka

Zahradní betonová dekorace Buddha při modlení

  • 1 z 2

Soška modlícího se Buddhy vyrobená z mrazuvzdorného betonu.
Ideální do zahrádky, protože vydrží asi úplně všechno. Včetně mrazu a povodně.

Může být celoročně venku.

Buddha je symbolem příznivé energie a podle zásad feng-shui přináší do vašeho domova klid a mír.

A tomuhle jsem nařídil, aby do vaší zahrady přivedl i bohatství. ;) 


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 2.10.2023
1 450 Kč
Kategorie: Orientální
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 19 kg
 

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

Buddha při modlení

Betonový Buddha, který do vaší zahrady přinese bohatství.

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 36 cm - šířka: 30 cm 

  • Váha: 19 kg

  • Barva: šedozelená patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům 

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

betonové sošky výroba soška dárek

 

Buddha - symbol moudrosti, míru a osvícení

Buddha, neboli Siddhártha Gautama, byl zakladatelem buddhismu, duchovní tradice, která se vyznačuje učením o osvobození od utrpení a dosažení nirvány, stavu absolutního štěstí a osvobození od koloběhu znovuzrození.

Buddha se narodil v Indii přibližně před 2500 lety a byl synem krále. V dospělosti opustil své pohodlné životní podmínky a začal hledat duchovní cestu, která by vedla k osvobození od utrpení. Po mnoha letech meditace a hledání dosáhl stavu osvícení a stal se Buddhou, což znamená "ten, kdo dosáhl probuzení".

Buddha učil osmikrokovou stezku, která vede k osvobození od utrpení a dosažení nirvány. Tato stezka zahrnuje správné porozumění, úmysly, řeč, jednání, povolání, úsilí, pozornost a meditaci. Buddhovo učení zdůrazňuje vnitřní transformaci a ovládání mysli, aby se dosáhlo osvobození od utrpení a dosažení stavu štěstí a míru.

lotus-foto

Buddha zůstává významnou postavou v mnoha zemích, kde se buddhismus praktikuje, a jeho učení ovlivňuje mnoho lidí po celém světě.

Centrálním prvkem Buddhovy filozofie je odstranění utrpení a dosažení stavu štěstí a míru. K tomu Buddha navrhl osmikrokovou stezku, která zahrnuje správné porozumění, úmysly, řeč, jednání, povolání, úsilí, pozornost a meditaci.

Buddhistická meditace, kterou lze provádět s různými metodami a technikami, může pomoci jednotlivcům zklidnit mysl, zlepšit pozornost a soustředění a snížit úzkost a stres. Díky praxi meditace a vnitřnímu klidu, který Buddha předkládá, může buddhistická filozofie přinést lidem pocit míru, pohody a klidu v duši.

Je však důležité si uvědomit, že duchovní praxe, jako je buddhismus, mohou být pro každého jiné a co funguje pro jednu osobu, nemusí fungovat pro druhou. Každý jedinec má svůj vlastní přístup k duchovnosti a nalézání životní pohody a klidu v duši.

voda-foto