Zahradní betonová dekorace Figurky - Dračí páreček

Značka: Pierre design
825 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Vneste do své zahrady kouzlo a romantiku s naší zahradní betonovou dekorací Figurky Dračí páreček. Tato nádherně a detailně zpracovaná socha, vyrobená z vysoce kvalitního betonu, zobrazuje dva zamilované dráčky. Je ideálním doplňkem pro jakýkoli venkovní prostor, ať už jde o zahradu, terasu, nebo květinový záhon, kde přinese do vašeho venkovního prostoru pocit něhy a pohádkové atmosféry. 

Dekorace Dračího párečku je navržena tak, aby odolala nepříznivým povětrnostním podmínkám, což zajišťuje její dlouhou životnost a snadnou údržbu. Její romantický a přátelský vzhled dodá vašemu venkovnímu prostoru nádech lásky a pohody.


Zahradní betonová dekorace z kvalitního nemrznoucího betonu

Mrazuvzdornost garantujeme.! 

Může být celoročně venku.

Odléváme v naší partnerské dílně v Německu. Vzhledem k logistice je doba dodání cca 1 týden od objednání. 

 Rozměry: výška: 24cm

                       šířka:  22 cm          

  Barva: černá patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům

Detailní informace

Rodinná dílna Pierre design

Detailní popis produktu

ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

-

Figurky dračího párečku

Něco málo o dracích: Draci jsou fascinující mýtické bytosti, které se objevují v legendách a folklóru po celém světě. Jsou často vnímáni jako symboly moci, moudrosti a ochrany. Zahradní betonová dekorace Figurky Dračí páreček je ideální volbou pro ty, kteří chtějí do své zahrady nebo venkovního prostoru přidat prvek romantické fantazie a něhy. Tito roztomilí dráčci budou nejen okouzlujícím doplňkem, ale také připomínkou, že láska a přátelství jsou všude kolem nás a že si je musíme vážit a pečovat o ně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dům a zahrada
Záruka: 2 roky