Tip

Zahradní betonová dekorace - Ježek Vítek

  • 1 z 3

Je na vaší zahradě málo živo? Pořiďte si betonová zvířátka, která odolají působení vnějších vlivů.

Zahradní dekorace ježek Vítek je nádherná a věrohodná betonová soška, která ozdobí vaši zahradu za každého počasí a vykouzlí vám úsměv na tváři při každém pohledu.

Zahradní betonová dekorace z kvalitního nemrznoucího betonu

Může být celoročně venku.

 

Rozměry: V: 15 cm - Š: 12 cm - D: 20 cm


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 12.6.2023
635 Kč
Kategorie: Ježci
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4 kg
 

MRAZUVZDORNÁ BETONOVÁ DEKORACE

Ježek "Vítek"

Je na vaší zahradě málo živo? Pořiďte si betonová zvířátka, která odolají působení vnějších vlivů. Zahradní dekorace ježek Vítek je nádherná a věrohodná betonová soška, která ozdobí vaši zahradu za každého počasí a vykouzlí vám úsměv na tváři při každém pohledu.

Ježek Vítek

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 15 cm, šířka: 12 cm, délka: 20 cm

  • Váha: 4 kg

  • Barva: černá patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům 

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

bonusy

 

Víte, že ježci jsou velmi užiteční tvorové, kteří pomáhají udržovat zahradu zdravou a čistou?

Ježci jsou malá zvířata, která patří do řádu hmyzožravců. Díky svému bodavému oblečení - dlouhým trnům na hřbetě - jsou chráněni před predátory. Ježci jsou noční zvířata a většinu dne tráví v úkrytu.

Pro zahradníky jsou velmi užiteční, protože pomáhají udržovat zahradu zdravou a čistou. Jsou známi tím, že dokáží za jednu noc sníst množství odpovídající až trojnásobku jejich hmotnosti. Pokud máte na své zahradě problémy s hmyzem nebo slimáky, ježci vám mohou pomoci s jejich kontrolou.

foto-jezek

Ježci jsou zajímaví tím, že jsou jedni z mála savců, kteří dokáží přežít na celé řadě různých míst. To znamená, že mohou žít v zahradách, parcích, lesích, křovinách a dokonce i na městských sídlištích. Díky tomu jsou také velmi dobře adaptabilní a snadno se přizpůsobují různým prostředím.

Další zajímavou vlastností ježků je, že jsou velmi dobří plavci. Pokud máte na své zahradě bazén nebo jiný vodní zdroj, můžete se setkat s ježky, kteří v něm plavou.