Tip

Zahradní betonová dekorace Velký ježek

Hledáte způsob, jak ozdobit svou zahradu nebo terasu a zároveň ji obohatit o přírodní motivy? Roztomilý betonový ježek, věrně imitující pravého ježka, vdechne zahradě život. 

Je vyroben z kvalitního nemrznoucího betonu.

Náš ježek z betonu je vysoce odolný proti vnějším vlivům a zútulní vaši zahradu na dlouhá léta.

Může být celoročně venku.

 

Rozměry: V: 17 cm - Š: 17 cm - H: 26 cm


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 12.6.2023
850 Kč
Kategorie: Ježci
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
 

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

Velký ježek

Roztomilý betonový ježek, věrně imitující pravého ježka, vdechne zahradě život.

Velký ježek

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 17 cm - šířka: 17 cm - hloubka: 26 cm

  • Váha: 5 kg

  • Barva: černá patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům 

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

bonusy

 

Víte, že ježci jsou velmi užiteční tvorové, kteří pomáhají udržovat zahradu zdravou a čistou?

Ježci jsou malá zvířata, která patří do řádu hmyzožravců. Díky svému bodavému oblečení - dlouhým trnům na hřbetě - jsou chráněni před predátory. Ježci jsou noční zvířata a většinu dne tráví v úkrytu.

Pro zahradníky jsou velmi užiteční, protože pomáhají udržovat zahradu zdravou a čistou. Jsou známi tím, že dokáží za jednu noc sníst množství odpovídající až trojnásobku jejich hmotnosti. Pokud máte na své zahradě problémy s hmyzem nebo slimáky, ježci vám mohou pomoci s jejich kontrolou.

foto-jezek

Ježci jsou zajímaví tím, že jsou jedni z mála savců, kteří dokáží přežít na celé řadě různých míst. To znamená, že mohou žít v zahradách, parcích, lesích, křovinách a dokonce i na městských sídlištích. Díky tomu jsou také velmi dobře adaptabilní a snadno se přizpůsobují různým prostředím.

Další zajímavou vlastností ježků je, že jsou velmi dobří plavci. Pokud máte na své zahradě bazén nebo jiný vodní zdroj, můžete se setkat s ježky, kteří v něm plavou.