Novinka

Zahradní betonová dekorace - Divoké prasátko "Pašík"

Betonový pašík do zahrádky vám udělá radost.

Neohrožené prasátko z betonu odolá slunci, sněhu, mrazu, větru i dešti a zútulní každou zahradu.

Jde o vhodný dárek třeba pro milovníky lesní zvěře, hajné i myslivce.

Zahradní dekorace potěší děti i dospělé a dodá jedinečné kouzlo okolí domu i chaty.

 

Rozměry: V: 23 cm - D: 32 cm


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 12.6.2023
899 Kč
Kategorie: Ostatní zvířátka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.7 kg
 

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

Divoké prasátko "pašík"

Betonový pašík do zahrádky vám udělá radost. Neohrožené prasátko z betonu odolá slunci, sněhu, mrazu, větru i dešti a zútulní každou zahradu. Jde o vhodný dárek třeba pro milovníky lesní zvěře, hajné i myslivce. Zahradní dekorace potěší děti i dospělé a dodá jedinečné kouzlo okolí domu i chaty.

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 23 cm - délka: 32 cm

  • Váha: 10 kg

  • Barva: černá patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

bonusy