Zahradní betonová dekorace Zajíc - sedící

Značka: Pierre design
870 Kč –20 %
Zahradní betonová dekorace Zajíc - sedící
870 Kč –20 % 695 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Betonová imitace velikonočního zajíce.

Je vyrobena z kvalitního betonu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a mrazuvzdorný.

 

Rozměry: V: 30 cm - Š: 18 cm - H: 13 cm

Detailní informace

Rodinná dílna Pierre design

Detailní popis produktu

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

zajíc sedící

Betonová imitace velikonočního zajíce.

Zajíc sedící

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 30 cm - šířka: 18 cm - hloubka: 13 cm

  • Váha: 6 kg

  • Barva: černá patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

bonusy

Zajíc - symbol nového začátku

Zajíci jsou často spojováni s jarem a Velikonocemi, protože se v této době rozmnožují. Proto jsou také často zobrazováni s vajíčky. Zajíc je ale také symbolem plodnosti a nového začátku, což je důvodem, proč se tito chlupáči objevují i v umění a literatuře.

zajíc-foto

Zajíci jsou malí, ale rychlí savci, kteří jsou rozšířeni po celém světě. Patří mezi nejrozšířenější druhy zvířat a žijí v různých prostředích, od suchých pouští a stepí po lesy a mokřady.

Zajíci jsou fascinující zvířata - nejen proto, že jsou velmi rychlí a obratní, což jim umožňuje rychle unikat predátorům a vyskočit do výšky, aby viděli okolní terén. Jsou také chytří a mají skvělý sluch a čich, díky čemuž dokáží detekovat nebezpečí z dálky. Obvykle jsou to noční tvorové, ale mohou být aktivní i během dne.

Existuje mnoho druhů zajíců po celém světě, včetně různých barev srsti a velikostí. Nejrozšířenější druh v Evropě je zajíc polní, který má krátkou šedou srst a dlouhé uši.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní zvířátka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg