Zahradní betonová dekorace Zajíc - ležící

Značka: Pierre design
850 Kč –20 %
Zahradní betonová dekorace Zajíc - ležící
850 Kč –20 % 680 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Věrohodná betonová imitace králíka - ideální do zahrady nejen jako velikonoční dekorace.

Je vyrobena z kvalitního betonu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a mrazuvzdorný.

 

Rozměry: V: 19,5 cm - Š: 11 cm - H: 26 cm

 

Detailní informace

S námi je to bez starostí. Koukněte na zákaznické výhody.
Garance Mrazuvzdornosti
Bleskurychlé reklamace

Detailní popis produktu

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

Králík ležící

Věrohodná betonová imitace králíka. Ideální do zahrady či jako velikonoční dekorace.

Zajíc ležící

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 19,5 cm - šířka: 11 cm - hloubka: 26 cm

  • Váha: 4,5 kg

  • Barva: černá patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

bonusy

Zajíc - symbol nového začátku

Zajíci jsou často spojováni s jarem a Velikonocemi, protože se v této době rozmnožují. Proto jsou také často zobrazováni s vajíčky. Zajíc je ale také symbolem plodnosti a nového začátku, což je důvodem, proč se tito chlupáči objevují i v umění a literatuře.

zajíc-foto

Zajíci jsou malí, ale rychlí savci, kteří jsou rozšířeni po celém světě. Patří mezi nejrozšířenější druhy zvířat a žijí v různých prostředích, od suchých pouští a stepí po lesy a mokřady.

Zajíci jsou fascinující zvířata - nejen proto, že jsou velmi rychlí a obratní, což jim umožňuje rychle unikat predátorům a vyskočit do výšky, aby viděli okolní terén. Jsou také chytří a mají skvělý sluch a čich, díky čemuž dokáží detekovat nebezpečí z dálky. Obvykle jsou to noční tvorové, ale mohou být aktivní i během dne.

Existuje mnoho druhů zajíců po celém světě, včetně různých barev srsti a velikostí. Nejrozšířenější druh v Evropě je zajíc polní, který má krátkou šedou srst a dlouhé uši.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní zvířátka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4.5 kg