Zahradní betonová dekorace - Jezevčík

Značka: Pierre design
860 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Pořiďte si domů našeho krásného bezúdržbového jezevčíka. Vhodné i jako dárek... třeba pro myslivce.

Zahradní betonová dekorace z kvalitního nemrznoucího betonu.

Naše betonová soška je vysoce odolná proti vnějším vlivům a zútulní vaši zahradu na dlouhá léta.

Může být celoročně venku.

 

Rozměry: V: 23 cm - Š: 13 cm - D: 34 cm

Detailní informace

Rodinná dílna Pierre design

Detailní popis produktu

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

Jezevčík

Pořiďte si domů našeho krásného bezúdržbového jezevčíka. Vhodné i jako dárek... třeba pro myslivce.

Jezevčík

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 23 cm, šířka: 13 cm, délka: 34 cm
  • Váha: 7 kg
  • Barva: černá patina
  • Mrazuvzdorné
  • Odolné vůči povětrnostním vlivům

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

bonusy

 

 

Oddaný a inteligentní psí přítel

Psi jsou jedním z nejoblíbenějších domácích mazlíčků po celém světě. Tito chlupatí kamarádi jsou plní lásky, oddanosti a inteligence, což z nich dělá skvělé společníky pro lidi všech věkových kategorií.

Jednou z nejvýraznějších vlastností psů je jejich oddanost svým majitelům. Psi jsou velmi loajální zvířata a jsou ochotni pro své majitele udělat cokoliv. Další skvělou vlastností psů je jejich inteligence. Jsou velmi chytří a dokáží se učit rychle a efektivně. Díky tomu se zvládnou naučit i nejrůznější triky.

štěňátko-foto

Kromě oddanosti a inteligence jsou psi také velmi společenští a milí. Tato vlastnost z nich dělá skvělé společníky pro rodiny s dětmi a starší osoby. Ale jsou skvělým domácím mazlíčkem pro lidi všech věkových kategorií, i proto jsou velmi populární po celém světě. Psi jsou také často vnímáni jako ochránci svých majitelů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Psi
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7 kg