Zahradní betonová dekorace-Jorkšírek v pozoru

Novinka
Značka: Pierre design
750 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024

 

Oživte svou zahradu roztomilostí a elegancí s naší zahradní betonovou dekorací Jorkšírek v pozoru. Tato detailně zpracovaná socha, vyrobená z vysoce kvalitního betonu, zobrazuje jorkšírského teriéra ve vzpřímené a pozorné póze. Je ideálním doplňkem pro jakýkoli venkovní prostor, ať už jde o zahradu, terasu, nebo květinový záhon, kde přinese do vašeho venkovního prostoru pocit pohody a hravosti. Dekorace Jorkšírka v pozoru je navržena tak, aby odolala nepříznivým povětrnostním podmínkám, což zajišťuje její dlouhou životnost a snadnou údržbu. Její realistický a roztomilý vzhled dodá vašemu venkovnímu prostoru nádech živosti a elegance.

Beton je odolný materiál s dlouhou životností.

Rozměry: V: 26 cm - D: 26,5 cm

Barva mašličky dle výběru

Detailní informace

Rodinná dílna Pierre design

Detailní popis produktu

MRAZUVZDORNÁ BETONOVÁ DEKORACE

Jorkšírek v pozoru

Přinášíme kamaráda k jorkšírkovi, kterého již v nabídce máme. Tento je připraven dát všem najevo, že váš domov obývá jedna z nejpřítulnějších psích ras na světě.

 

 

Specifikace:

 • Rozměry: výška: 26 cm, délka: 26,5 cm
 • Váha: 7 kg
 • Barva: černá patina, červený jazýček, barva mašličky dle výběru
 • Mrazuvzdorné
 • Odolné vůči povětrnostním vlivům

 

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

bonusy

 

Jorkšírský teriér - charakteristika, péče, zdraví (Encyklopedie psů)

Jorkšírský teriér navzdory své malé, nenápadné postavě a nevinnému vzhledu je aktivní pes a vyžaduje velkou pozornost.

Plemeno se zrodilo v polovině 19. století, jejich úkolem bylo otupit v domech potkany, myší a další škůdce. Jorkšíry pocházejí z hrabství Yorkshire na severu Velké Británie. Navzdory skutečnosti, že jsou nyní považováni za typicky doprovodné psy, kdysi byli využívány na lov myší, protože byli v tom lepší než kočky!

 

yorkie-672778_1280

Jorkšírský teriér – postava

Podle pokynů FCI dosahují psi tohoto plemene až 20 cm výšky bez ohledu na pohlaví a jejich hmotnost by neměla překročit 3,2 kg.

Zabarvení Jorkšírů je tmavě stříbrné, modré. Na hrudi je srst intenzivně tříslová (plavá), lesklá. Srst je na koncích světlejší.

Péče – účesy pro jorkšíra

Srst Jorkšíra je hladká, hedvábná, lesklá a velmi podobná struktuře vlasů člověka. Důležité je, že nemá podsadu, ale to neznamená, že můžeme zanedbávat péči.

Pokud to není opravdu naléhavá potřeba, jorkšíři by se neměli koupat častěji než jednou měsíčně. V případě zašpinění od hlavy po paty psa samozřejmě umyjte. Pro mytí vyberte šampon pro dlouhosrsté psy. Po umytí by měl být aplikován speciální kondicionér nebo produkt, který kondicionér obsahuje. Po koupání je velmi důležité kartáčování, nejlépe měkkým a jemným kartáčem.

Jorkšír, stejně jako ostatní malá plemena, má tendenci k zubnímu kamenu, štěně je proto dobré naučit trpělivosti při provádění nezbytných hygienických postupů. Oplatí se zavést jednotlivé procedury během hry, pomalu navyknout psa na to, že se dotýkáme jeho uší, kontrolujeme drápy nebo kartáčujeme srst.

Udělejte si čas a vykouzlete jorkšírovi účes. Díky tomu odhalíte jeho oči a zabráníte zamotání vlasů. Pro vytvoření účesů potřebujete speciální nevytrhávající gumičky a sponky.

Zdraví Jorkšíra

Jorkšíři jsou bohužel poměrně často nemocní a citliví psi, jsou náchylní na choroby a problémy jako:

 1. Tracheální kolaps
 2. Vykloubení čéšky
 3. Podvrtnutí v ose atlasu – to znamená nesprávné uspořádání krčních obratlů
 4. Kryptorchizmus – porucha sestupu varlat do šourku (podmíněno geneticky)
 5. Nahromadění mozkomíšního moku - vede k hydrocefalu
 6. Zánět análních žlázek

Navzdory své chorobnosti jsou jorkšíry považováni za dlouhověké psy; žijí více než 15 let, ale to, co je spájí s dlouhým věkem vyžaduje prevenci a ochranu kloubů.

Toto plemeno, kvůli své malé velikosti a nedostatku podsady, je náchylné k nachlazení.

Povaha jorkšíra

Jorkšíři milují společnost a zábavu. Jorkšíři jsou skvělými společníky pro děti, i když zábava by měla probíhat pod dohledem dospělých, zejména u mladších dětí. Neměly by brát štěně na ruce, tahat ho za srst a jakákoli zábava by měla probíhat na zemi. Navzdory své zdatnosti je to malý pes a může být snadno zraněn.

Jorkšíři zdědili charakter převážně po svých loveckých předcích, kteří byli stateční a odvážní, ale také nezávislí a tvrdohlaví. To je důvod proč se tento malý pejsek nebojí většího psa (což může vést k mnoha problémům). Na druhou stranu bychom ho neměli chránit za každou cenu, protože to může mít za následek nervozitu, nedůvěru a strach z neznámého. Dovolte mu poznávat svět kolem sebe, nejen z pohledu ochranných rukou. Vzhledem k tvrdohlavosti tohoto plemene nebude standardní výcvik dobrou volbou. Ano, můžete ho úspěšně naučit několik povelů, ale jedná se spíše o nezávislé psy a nebudou chtít zcela přijmout vaši vizi.

Pokud už chcete jorkšíra naučit pár triků, jako v případě péče, doporučuji to udělat během hry – měl by si pak rychlo osvojit nové povely. Nezapomínejte na správnou dávku motivace – psí pochoutky fungují perfektně.

Jsou to ideální psy pro téměř každého, ale je třeba si uvědomit, že navzdory okouzlujícímu vzhledu máme do činění s teriérem, který vyžaduje důslednosti ve výchově a péči.

zhan-zhang-792124-unsplash.jpg,q1549448924550.pagespeed.ce.FQiVnfIs45

Zajímavá fakta o plemeni jorkširského teriéra

- jsou v první desítce nejoblíbenějších plemen v USA.

- vzhledem k jeho malé velikosti a malé hmotnosti byste ho neměli nechávat venku bez dozoru - velcí ptáci mohou napadnout nebo dokonce unést vašeho psíka!

- jsou známé svými terapeutickými dovednostmi a jsou využívány v nemocnicích nebo pečovatelských domech

- mají tendenci být hluční a podezřívaví vůči cizincům - zůstalo jim to po předcích

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Psi
Záruka: 2 roky