Zahradní betonová dekorace - Sloník Buclík

Novinka
Značka: Pierre design
880 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Tento náš buclatý sloník vám do vašeho domova přinese štěstíčko.

Tato soška se krásně hodí k hlavním dveřím nebo na roh obydlí.

Je vyrobena z kvalitního betonu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a mrazuvzdorný.

 

Rozměry: V: 29 cm - Š: 19 cm

Detailní informace

S námi je to bez starostí. Koukněte na zákaznické výhody.
Garance Mrazuvzdornosti
Bleskurychlé reklamace

Detailní popis produktu

MRAZUVZDORNÁ BETONOVÁ DEKORACE

Sloník Buclík

Tento náš buclatý sloník vám do vašeho domova přinese štěstíčko. Tato soška se krásně hodí k hlavním dveřím nebo na roh obydlí.

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 29 cm - šířka: 19 cm

  • Váha: 10 kg

  • Barva: černá patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům 

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

bonusy

Sloni - fascinující tvorové

Sloni jsou v mnoha kulturách spojováni s moudrostí, sílou, štěstím a dlouhověkostí. Sloni jsou fascinující tvorové, kteří jsou známí svou obrovskou velikostí, inteligencí a výjimečnými schopnostmi. Jsou to největší suchozemští živočichové na planetě a mají mnoho pozitivních vlastností. sloni-foto

Jedna z nejzajímavějších vlastností slonů je jejich inteligence. Sloni mají nejen velké mozky, ale také velmi dobrou paměť. Dokáží si zapamatovat řadu věcí, jako jsou cesty k vodě nebo potravě a také si pamatují další slony, s nimiž se setkali. Navíc jsou schopni se učit a dokonce se naučit základy matematiky. 

Další pozitivní vlastností slonů je jejich schopnost komunikace. Sloni jsou velmi společenští a komunikují mezi sebou pomocí různých zvuků, gest a pohybů těla. Jsou schopni rozpoznat hlasitost, tón a intonaci, což jim umožňuje přenášet různé významy. 

Sloni jsou také velmi věrní a ochranitelští vůči svým rodinám. V přírodě žijí ve skupinách a stádo vede starší samice. Sloni jsou schopni chránit své rodinné příslušníky před nebezpečím, např. predátory. Kromě toho jsou také schopni empatie a pomáhají svým přátelům a rodinným příslušníkům v těžkých časech.

slon-slune

Z ekologického hlediska jsou sloni také důležití. Sloni jsou klíčovými tvůrci savanové krajiny, kdy při hledání potravy zanechávají otevřené plochy, které podporují růst trávy a další vegetace. Také jsou důležití jako rozptylovači semen, protože jejich výkaly obsahují semena rostlin, které jsou důležité pro ekosystémy. I proto je důležité je chránit.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloni
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg