Zahradní betonová dekorace Veselý Slon

Značka: Pierre design
460 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Oživte svou zahradu a dodejte jí osobitý vzhled.

Betonový slon do zahrady přitáhne štěstí.

Ideální dárek pro sběratele sošek a figurek slonů.

Slon je vyráběn z kvalitního nemrznoucího betonu a je vysoce odolný vůči vnějším vlivům, takže si můžete být jisti, že bude dělat radost mnoho let.

 

Rozměry: V: 21 cm - Š: 10 cm - H: 27 cm

Detailní informace

Rodinná dílna Pierre design

Detailní popis produktu

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

veselý slon

Betonový slon, který do zahrady přitáhne štěstí. Ocení i sběratelé sošek a figurek slonů.

Veselý Slon

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 21 cm - šířka: 10 cm - hloubka: 27 cm

  • Váha: 2 kg

  • Barva: černá patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům 

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

bonusy

Sloni - fascinující tvorové

Sloni jsou v mnoha kulturách spojováni s moudrostí, sílou, štěstím a dlouhověkostí. Sloni jsou fascinující tvorové, kteří jsou známí svou obrovskou velikostí, inteligencí a výjimečnými schopnostmi. Jsou to největší suchozemští živočichové na planetě a mají mnoho pozitivních vlastností. sloni-foto

Jedna z nejzajímavějších vlastností slonů je jejich inteligence. Sloni mají nejen velké mozky, ale také velmi dobrou paměť. Dokáží si zapamatovat řadu věcí, jako jsou cesty k vodě nebo potravě a také si pamatují další slony, s nimiž se setkali. Navíc jsou schopni se učit a dokonce se naučit základy matematiky. 

Další pozitivní vlastností slonů je jejich schopnost komunikace. Sloni jsou velmi společenští a komunikují mezi sebou pomocí různých zvuků, gest a pohybů těla. Jsou schopni rozpoznat hlasitost, tón a intonaci, což jim umožňuje přenášet různé významy. 

Sloni jsou také velmi věrní a ochranitelští vůči svým rodinám. V přírodě žijí ve skupinách a stádo vede starší samice. Sloni jsou schopni chránit své rodinné příslušníky před nebezpečím, např. predátory. Kromě toho jsou také schopni empatie a pomáhají svým přátelům a rodinným příslušníkům v těžkých časech.

slon-slune

Z ekologického hlediska jsou sloni také důležití. Sloni jsou klíčovými tvůrci savanové krajiny, kdy při hledání potravy zanechávají otevřené plochy, které podporují růst trávy a další vegetace. Také jsou důležití jako rozptylovači semen, protože jejich výkaly obsahují semena rostlin, které jsou důležité pro ekosystémy. I proto je důležité je chránit.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloni
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg