Zahradní betonová dekorace Surikata

Značka: Pierre design
370 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Je na vaší zahradě málo živo? Pořiďte si betonová zvířátka, která odolají působení vnějších vlivů.

Roztomilá betonová surikata střední velikosti přinese do vaší zahrady radost a zútulní vaši zahradu na dlouhá léta.

Tato betonová surikata je vyrobena z kvalitního nemrznoucího betonu.

Může být celoročně venku.

 

Rozměry: V: 26 cm - Š: 8 cm - H: 9,5 cm

Detailní informace

S námi je to bez starostí. Koukněte na zákaznické výhody.
Garance Mrazuvzdornosti
Bleskurychlé reklamace

Detailní popis produktu

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

Surikata

Roztomilá betonová surikata střední velikosti. Kousek Afriky na vaší zahradě.

Surikata

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 26 cm - šířka: 8 cm - hloubka: 9,5 cm

  • Váha: 0,5 kg

  • Barva: černá patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

bonusy

 

Zábavné a roztomilé surikaty

Surikaty jsou malé šelmy, které žijí v jižní Africe, zejména v Namibii, Botswaně a Jihoafrické republice. Tyto drobné živočichy se obvykle vyskytují v početných skupinách a jsou známé svým charakteristickým způsobem chování a vzhledem.

Surikaty dosahují délky asi 30 cm a váží kolem 1 kg. Jejich tělo je štíhlé, s dlouhým ocasem a krátkýma nohama, které jsou velmi silné a umožňují jim rychlý běh po písku. Na rozdíl od mnoha jiných šelem se surikaty živí hlavně bezobratlými, jako je hmyz, pavouci a červi.

surikaty-foto

Možná nejvíce známou vlastností surikat je jejich schopnost spolupracovat a kooperovat. Většinu času tráví společně. Využívají kombinovaného hlídkování, kdy jedna nebo dvě surikaty stojí na stráži a ostatní se krmí. Hlídkování se střídá, aby se minimalizoval únavový efekt a aby se každý mohl postarat o své potřeby. Tento způsob chování umožňuje surikatám efektivně koordinovat svoji činnost a chránit se před predátory.

Surikaty mezi sebou komunikují velmi složitým způsobem. Vydávají různé zvuky, které slouží jako signály pro koordinaci svých aktivit. Zvuky se liší např. v závislosti na tom, zda je nebezpečí v dálce nebo blízko. Kromě toho surikaty používají i vizuální signály, jako je například vztyčení ocasu, aby upozornily ostatní na nebezpečí.

Surikaty jsou velmi oblíbená zvířata a často jsou zachycené v různých dokumentárních pořadech. Lidé je mají rádi zejména kvůli jejich roztomilému vzhledu a zábavnému chování. Nicméně, surikaty jsou také důležitou součástí ekosystémů, ve kterých žijí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní zvířátka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg