Zahradní betonová dekorace Surikata s mládětem

Novinka
Značka: Pierre design
645 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Chtěla by vaše zahrádka nebo terasa trochu rozveselit? Pořiďte si betonová zvířátka, která odolají působení vnějších vlivů.

Roztomilé betonové surikaty přinesou do vaší zahrady radost a zútulní jí na dlouhá léta.

Tyto betonové surikaty jsou vyrobeny z kvalitního nemrznoucího betonu.

Mohou tak být celoročně venku.

 

Rozměry: V: 39 cm - Š: 12,5 cm - H: 9 cm

Detailní informace

S námi je to bez starostí. Koukněte na zákaznické výhody.
Garance Mrazuvzdornosti
Bleskurychlé reklamace

Detailní popis produktu

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

Surikata s mládětem

Roztomilé betonové surikaty. Kousek Afriky na vaší zahradě.

fotor_2023-4-23_21_52_19

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 39 cm - šířka: 12,5 cm - hloubka: 9 cm

  • Váha: 4 kg

  • Barva: černá patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

bonusy

 

Zábavné a roztomilé surikaty

Surikaty jsou malé šelmy, které žijí v jižní Africe, zejména v Namibii, Botswaně a Jihoafrické republice. Tyto drobné živočichy se obvykle vyskytují v početných skupinách a jsou známé svým charakteristickým způsobem chování a vzhledem.

Surikaty dosahují délky asi 30 cm a váží kolem 1 kg. Jejich tělo je štíhlé, s dlouhým ocasem a krátkýma nohama, které jsou velmi silné a umožňují jim rychlý běh po písku. Na rozdíl od mnoha jiných šelem se surikaty živí hlavně bezobratlými, jako je hmyz, pavouci a červi.

surikaty-foto

Možná nejvíce známou vlastností surikat je jejich schopnost spolupracovat a kooperovat. Většinu času tráví společně. Využívají kombinovaného hlídkování, kdy jedna nebo dvě surikaty stojí na stráži a ostatní se krmí. Hlídkování se střídá, aby se minimalizoval únavový efekt a aby se každý mohl postarat o své potřeby. Tento způsob chování umožňuje surikatám efektivně koordinovat svoji činnost a chránit se před predátory.

Surikaty mezi sebou komunikují velmi složitým způsobem. Vydávají různé zvuky, které slouží jako signály pro koordinaci svých aktivit. Zvuky se liší např. v závislosti na tom, zda je nebezpečí v dálce nebo blízko. Kromě toho surikaty používají i vizuální signály, jako je například vztyčení ocasu, aby upozornily ostatní na nebezpečí.

Surikaty jsou velmi oblíbená zvířata a často jsou zachycené v různých dokumentárních pořadech. Lidé je mají rádi zejména kvůli jejich roztomilému vzhledu a zábavnému chování. Nicméně, surikaty jsou také důležitou součástí ekosystémů, ve kterých žijí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní zvířátka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg