Zahradní betonová dekorace Hroch

Novinka
Značka: Pierre design
560 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Detailní informace

Rodinná dílna Pierre design

Detailní popis produktu

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE 

Hroch

Oživte svou zahradu stylovým doplňkem. Náš exotický hroch dodá vaší zahradě úplně novou atmosféru. Tato stylová betonová dekorace je ideálním řešením pro ty, kteří si chtějí svou zahradu oživit a zároveň jí dodat exotičtější vzhled. Zahradní betonová dekorace Hroch je 38 cm dlouhá a váží 4 kg. Její výška je 6 cm což zaručuje její naprostou stabilitu stabilitu. Díky svému roztomilému vzhledu a detailnímu zpracování zaujme na první pohled a stane se skutečným magnetem pro oči vašich návštěv.

fotor_2023-4-23_21_54_37

 

 

 

 

 

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dům a zahrada
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg