Zahradní betonová dekorace Želva

Značka: Pierre design
1 320 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Velká betonová želva, která nezanikne v žádné zahradě.

Je vyrobena z velmi kvalitního nemrznoucího betonu, takže ji neohrozí žádné roční období a může být venku celoročně. 

 

Rozměry: V: 17 cm - Š: 25 cm - H: 38 cm

Detailní informace

S námi je to bez starostí. Koukněte na zákaznické výhody.
Garance Mrazuvzdornosti
Bleskurychlé reklamace

Detailní popis produktu

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

želva

Velká betonová želva, která nezanikne v žádné zahradě.

Želva

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 17 cm - šířka: 25 cm - hloubka: 38 cm

  • Váha: 15 kg

  • Barva: černá patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

bonusy

 

Želva - symbol stability a vytrvalosti

Želvy mají mnoho zajímavých vlastností a symbolických významů. Patří mezi jedny z nejstarších živých tvorů na Zemi a jejich pozoruhodná schopnost žít dlouhé roky je pro mnoho lidí inspirativní.

Jedním z nejvýraznějších znaků želv je samozřejmě jejich krunýř, který chrání jejich tělo a poskytuje jim úkryt. Tyto tvrdé, kostěné pláty jsou pro želvy naprosto zásadní pro jejich přežití v divoké přírodě, ale i v zajetí. Kromě toho jsou želvy známé svou pomalostí a trpělivostí, díky čemuž se někdy považují za symbol stability a vytrvalosti.

želva-foto

Želvy jsou také často považovány za moudré a zkušené tvory. Tato vnímaná moudrost se vysvětluje tím, že jsou želvy schopny žít velmi dlouho, což jim umožňuje získat mnoho zkušeností a znalostí o světě kolem nich. Tuto symboliku lze nalézt v různých kulturách a tradicích po celém světě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní zvířátka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 15 kg