Zahradní betonová dekorace Žába - sedící

Značka: Pierre design
335 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Betonová žába, která se hodí jako dekorace k jezírkům.

Každá naše soška je vyrobena z velmi kvalitního nemrznoucího betonu, a tak ji neohrozí žádné roční období.

 

Rozměry: V: 17 cm - Š: 15 cm - H: 18 cm

Detailní informace

S námi je to bez starostí. Koukněte na zákaznické výhody.
Garance Mrazuvzdornosti
Bleskurychlé reklamace

Detailní popis produktu

MRAZUVZDORNÁ ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

Betonová žába

Betonová žába, která se hodí jako dekorace k jezírkům.

Žába sedící

 

Specifikace:

  • Rozměry: výška: 17 cm - šířka: 15 cm - hloubka: 18 cm

  • Váha: 3 kg

  • Barva: šedozelená patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům

  

Proč si vybrat naše betonové dekorace?

Pokud přemýšlíte, jak si vylepšit design zahrady neobvyklým a zajímavým způsobem, pak bude možná právě beton materiálem, který vás příjemně překvapí a povzbudí k vytvoření jedinečné scenérie, kde se bude dobře odpočívat vám, i vašim blízkým.

Pokud chcete, aby vaše zahrada působila přirozeně, ale přesto vyvolávala úžas a příjemný pocit, potřebujete ty pravé a neotřelé dekorace.

 

Přestože zahradní styly přicházejí a odcházejí, tento výjimečný materiál je nadčasový. Náš beton odolný proti rozmarům počasí a díky speciální úpravě je i mrazuvzdorný

Dekorace z betonu vydrží na zahradě dlouhá léta a s časem získávají ještě atraktivnější vzhled. Přednosti je odolnost vůči mechanickému poškození a vlhkosti. Vyniká pevností, stabilitou a jednoduchou údržbou.

Jeho velkou předností je, že brzy splyne s okolním prostředím a má velice přirozený vzhled. Naše dekorace z betonu jsou tím nejlepším způsobem, jak dodat zahradě osobitost a vyjádřit své kreativní cítění.

bonusy

 

Žába - symbol štěstí a prosperity

Žáby jsou často považovány za symbol štěstí a prosperity. Symbolika žab se ale v různých kulturách liší. V některých kulturách jsou žáby spojovány s bohatstvím a úspěchem, v jiných je žába vnímána jako symbol obnovy a přeměny. Vzhledem k tomu, že žáby procházejí proměnou z vodních larev do dospělých obojživelníků, jsou často spojovány s cyklem obnovy a nových začátků. V některých kulturách jsou žáby spojovány s deštěm a vodou, což odráží jejich životní prostředí.

žába-foto

Žáby patří mezi obojživelníky a žijí jak na souši, tak ve vodě. Jejich pokožka je velmi citlivá na dotek a některé druhy jsou schopné měnit barvu, aby se lépe maskovaly před predátory. Žáby jsou významným článkem v potravním řetězci. Živí se hmyzem a dalšími bezobratlými, což je užitečné pro udržení rovnováhy v ekosystémech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní zvířátka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg