Zahradní betonová dekorace - Veselý Buddha

Značka: Pierre design
1 080 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Zahradní betonová dekorace - Veselý Buddha

Vneste do své zahrady pozitivní energii a klid s naší zahradní betonovou dekorací Veselý Buddha. Tato nádherná socha, vyrobená z odolného betonu, je ideálním doplňkem pro každou zahradu, terasu nebo dvorek. Veselý Buddha, se svým širokým úsměvem evokuje radost a štěstí, které mohou obohatit váš venkovní prostor.

Dekorace je pečlivě zpracována do nejmenších detailů, což zajišťuje nejen její estetickou hodnotu, ale také dlouhou životnost i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Betonová dekorace Veselý Buddha je snadno udržovatelná a odolná vůči vlivům počasí.

Zahradní betonová dekorace z kvalitního nemrznoucího betonu

Mrazuvzdornost garantujeme.! 

Může být celoročně venku.

Odléváme v naší partnerské dílně v Německu. Vzhledem k logistice je doba dodání cca 1 týden od objednání. 

 Rozměry: výška: 32 cm

                        šířka: 24 

          Barva: černá patina

  • Mrazuvzdorné

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům

Detailní informace

Rodinná dílna Pierre design

Detailní popis produktu

ZAHRADNÍ BETONOVÁ DEKORACE

VESELÝ BUDDHA

 

Něco málo o Buddhovy

Buddha, vlastním jménem Siddhártha Gautama, byl duchovní učitel, jehož učení položilo základy buddhismu. Narodil se v královské rodině v oblasti dnešního Nepálu přibližně v 5. století př. n. l. Navzdory svému bohatství a privilegiím se rozhodl opustit palácový život a vydat se na cestu hledání pravdy. Po mnoha letech askeze a meditace dosáhl osvícení neboli Buddhahood, což znamená "probuzení".

Buddha učil o čtyřech vznešených pravdách, které zahrnují pochopení utrpení, jeho příčiny, jeho ukončení a cestu vedoucí k jeho ukončení. Tato cesta je známá jako osmidílná stezka a zahrnuje správné pochopení, správné myšlení, správnou řeč, správné jednání, správný životní styl, správné úsilí, správnou pozornost a správnou meditaci.

Sochy Buddhy jsou často používány jako symboly klidu, moudrosti a duchovního probuzení. Veselý Buddha, který je zobrazen s úsměvem a v uvolněném postoji, je oblíbený jako symbol štěstí, hojnosti a pozitivní energie. Tento typ Buddhy je často spojován s čínským buddhismem a je znám jako Budai nebo Smějící se Buddha.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Orientální
Záruka: 2 roky